ДІТИ ІЗ СКОЛІВЩИНИ

Тут, у курортному містечку Трускавець, розмістився заклад, який щороку відвідують тисячі людей.

 

Можливість побувати в «Оскарі» та переглянути виступи морських жителів надали і для дітей учасників АТО із Сколівського району. Як завжди, представники дельфінарію надали сертифікати, які були передані для малюків під час акції «Зігріті добром» від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну», що відбулася в смт Славське.

 

Зазначимо, що дельфінарій «Оскар» є постійним партнером благодійної акції «Зігріті добром», яку волонтери проекту «Мій тато захищає Україну» розпочали навесні 2017 року. Відтак, у Городоцькому, Золочівському, Турківському, Кам’янка-Бузькому, Стрийському та Сколівському районах під час таких заходів діти отримували суперпризи від наших партнерів, завдяки яким могли особисто познайомитися із вправністю дельфінів і морських котиків.

 

Від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» щиро дякуємо дельфінарію «Оскар», який безвідмовно долучається до благодійності, даючи можливість сотням людей відвідувати свої цікаві вистави. Так, упродовж лише року в трускавецькому дельфінарії побували майже тисяча людей – сімей учасників АТО (в тому числі дітей).

Чорноморські

дельфіни

Морські

котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин 

зручне
місцерозташування 

цікаве дозвілля

x

Увага, у понеділок 28 травня

відбудеться три вистави на:

11:00, 14:00 та 17:00