Кришталевий Лотос

Дельфінарій отримав «Кришталевий лотос» за популяризацію Трускавця

 

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» вдруге отримав нагороду «Кришталевий лотос» і відповідно став «Гордістю Трускавця 2017».

 

Так, днями у Трускавці відбулася щорічна церемонія вручення премії «Гордість Трускавця – 2017», символом якої є «Кришталевий лотос». На захід з’їхалося чимало поважних людей, серед яких троє народних депутатів: Микола Величкович, Оксана Юринець та представник Дрогобиччини в парламенті Богдан Матківський. Завітали на захід й заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, керівництво Трускавця, міські депутати та Владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії Ярослав (Приріз). Також були присутні на врученні премії гості з Польщі – представники Сяноцького повіту, представників різних сфер бізнесу, спорту, культури, мистецтва, які власне претендували на відзнаку. Вручали нагороди депутати Верховної Ради, заступник голови ОДА Ростислав Замлинський та голова Трускавця Андрій Кульчинський.

 

«Приємно, що такі заходи відбуваються і що вони згуртовують навколо себе людей. Колись я скептично ставився до всякого роду нагород, грамот, відзнак. Але з часом приходить розуміння, що воно важливо. Важливо відзначити тих, хто працює, хто добре робить свою роботу, хто робить свій вклад в промоцію міста. Таких людей немало, часом їх не видно, про їхню роботу можуть знати одиниці, тому треба про це говорити і показувати»,  – зазначив мер Трускавця А.Кульчинський.

 

Власне працю дельфінарію «Оскар» оцінили фахові експерти і вручили його керівництву «Кришталевого лотоса» за плідну і самовіддану діяльність у 2017 році, що сприяла розвитку та популяризації міста-курорту. Натомість засновника Розважально-оздоровчого комплексу з дельфінами Тараса Чекурду нагородили відповідною Відзнакою за особливі заслуги і промоцію Трускавця, а також Подякою голови Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за особистий вагомий внесок у розвиток туризму в Україні.  

 

«Такі заходи для нас важливі, бо вони дають оцінку нашій праці, яку ми робимо щоденно. Нам важливо, що цю працю помічають і нагороджують за неї. Це дуже приємно і це стимулює до подальшої клопіткої роботи над власним розвитком, роботи над собою, над удосконаленням», - резюмував директор дельфінарію Костянтин Генов.

 

Нагадаємо, трускавецький дельфінарій торік уже отримав відзнаку «Кришталевого лотосу» у номінації «Меценат року».

 

Наостанок зазначимо, що захід спільно провели Трускавецька міська рада з Міжнародним Центром «Європейська інтеграція України» та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

 

Мета премії – відзначення людей, які своєю працею популяризують місто-курорт Трускавець та Львівську область загалом в Україні та закордоном.

 

 

Чорноморські

дельфіни

Морські

котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин 

зручне
місцерозташування 

цікаве дозвілля

x

Увага, у понеділок 28 травня

відбудеться три вистави на:

11:00, 14:00 та 17:00