Гордість Трускавця 2016

Дельфінарій отримав відзнаку «Гордість Трускавця 2016» - «Кришталевий лотос»

 

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» отримав відзнаку

«Гордість Трускавця 2016» та  «Кришталевий лотос».

 

Минулої суботи, 21 січня, під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, голови Львівської обласної державної адміністрації та Генерального Консула Республіки Польща у Львові відбулася перша церемонія нагородження «Гордість Трускавця 2016» - «Кришталевий лотос». Ініціювала проведення такого щорічного заходу ГО «Європейська інтеграція України» з метою відзначити підприємців, організації, проекти за їхній внесок у промоцію міста-курорту.

 

Високий рівень та фахову організацію «Кришталевого лотоса» підкреслила присутність почесних гостей, народних депутатів України: Першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Миколи Величковича, Голови підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Оксани Юринець, Секретаря Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Богдана Матківського та радник Генерального консула Республіки Польща у Львові Владзімєж Сульгостовскі.

 

Зокрема, під час вручень нагород «Гордість Трускавця 2016» - «Кришталевого лотосу» дельфінарій «Оскар» отримав відзнаку у номінації «Меценат року». Керівництву закладу дуже приємно було отримати таку престижну нагороду за свою діяльність у соціальному напрямку. «Для нас важлива ця нагорода. Вона засвідчує, що ми не даремно працювали і проводили благочинні заходи у дельфінарії. Та на цьому ми не зупинятимемося, ми й надалі проводитимемо свою благодійну діяльність, бо нам є куди рухатися і розвиватися», - зазначили в «Оскарі».

Чорноморські

дельфіни

Морські

котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин 

зручне
місцерозташування 

цікаве дозвілля

x

Увага, у понеділок 28 травня

відбудеться три вистави на:

11:00, 14:00 та 17:00