У нашому дельфінарії відкрився ресторан швидкого харчування - Burger Club

 

 

На території дельфінарію «Оскар» запрацював сучасний ресторан швидкого харчування - Burger Club. Тепер ніхто з відвідувачів дельфінарію не залишиться голодним ;)

 

Ресторан розташувався на другому поверсі розважально-оздоровчого комплексу. Він працює щодня від ранку до вечора, у будні з 10:00 до 18:00, а на вихідних – з 10:00 до 19:00. Тож переглянувши шоу із морськими друзями, кожен може піти підкріпитися смачнючими бургерами.

У нашому Burger Club ви знайдете справжні бургери на будь-який смак і навіть «створити» свій улюблений. Також ви зможете посмакувати ролами, салатами, десертами чи іншими закусками і усе це доповнити смачними напоями.

Сучасний дизайн ресторану і його затишна атмосфери зроблять ваш відпочинок у нашому комплексі повноцінним та приємним.

 

 

Burger Club - це міжнародна мережа ресторанів швидкого харчування, за плечима якої досвід відкриття понад 170 закладів в 8 країнах світу. Проект постійно рухається вперед, покращуючи технології, зовнішній вигляд ресторанів та додаючи нові смаки бургерів. Так, в 2017 році у мережі з'явилися заклади нового покоління, в яких додано ряд яскравих відмінностей та інновацій.

Чорноморські

дельфіни

Морські

котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин 

зручне
місцерозташування 

цікаве дозвілля

x

Увага, у понеділок 28 травня

відбудеться три вистави на:

11:00, 14:00 та 17:00