Terapia delfinami

Шановні гості та постійні клієнти розважально-оздоровчого комплексу «Оскар»!
На численні прохання з 23 травня 2016 року у вартість сеансу дельфінотерапії для дітей додатково включено послугу лікувального масажу та фітотерапію.
Ми працюємо, розвиваємось та прагнемо досконалості для ВАС!

Для резидентів України

Дельфінотерапія для дітей (тривалість сеансу 25 хвилин; повний курс 10 сеансів)

Низький сезон (01.10 – 30.04)

1500 грн  (вартість одного сеансу)

Високий сезон (01.05 – 30.09)

2000 грн  (вартість одного сеансу)

Дельфінотерапія для дорослих (тривалість сеансу 25 хвилин)

2000 грн

Сімейна дельфінотерапія (тривалість сеансу 25 хвилин; в сеансі може приймати участь до 4-ох осіб)

4000 грн

Для резидентів Євросоюзу, США, Канади

Дельфінотерапія для дитини/дорослого (тривалість сеансу 25 хвилин, повний курс 10 сеансів)

110 євро  (вартість одного сеансу)

Для резидентів країн СНД

Дельфінотерапія для дитини/дорослого (тривалість сеансу 25 хвилин, повний курс 10 сеансів)

2500 грн  (вартість одного сеансу)

Сімейна дельфінотерапія

Спілкування з дельфінами – це неймовірна, захоплююча та насичена емоціями подія, якою дуже хочеться поділитися з рідними та близькими. Тепер це стало можливим, завдяки розробленій фахівцями дельфінарію «Оскар» унікальній програмідельфінотерапії для всієї родини. Відтепер батьки та їх діти мають змогу спільно провести час в компанії дельфінів, разом спостерігати за ними, бавитися і плавати. У процесі заняття всі члени родини познайомляться з нашими улюбленцями, матимуть змогу погладити їх, а також дізнаються цікаві факти про життя дельфінів. Батьки та діти зможуть погратися з тваринами, послухати їх співи, потанцювати разом з ними. На згадку про незвичайну пригоду дельфіни намалюють для Вас унікальну картину. Кульмінацією заняття буде спільне плавання з дельфінами, коли батьки та діти разом відчують на собі незабутні враження від спілкування з морськими тваринами у їх природному середовищі. 

Сімейні заняття з дельфінами гарантовано подарують Вашій родині низку позитивних вражень, а також сприятимуть: 

  • налагодженню стосунків в сім’ї;
  • вирішенню сімейних конфліктів;
  • покрашенню психологічного клімату родини;
  • гармонізації відносин з дітьми;
  • розвитку взаєморозуміння між дітьми та батьками. 

    Родинні заняття в дельфінарії «Оскар» відбуваються за участю досвідчених тренерів та психологів, а також спеціально навчених дельфінів. Чекаємо на Вас!

Думку про те, що спілкування з дельфінами може мати лікувальний ефект, вперше було висловлено у 50-60-ті роки минулого століття. Відтоді у всьому світі дельфінотерапію почали широко застосовувати для лікування та профілактики соматичних та психоневрологічних проблем у дітей та дорослих. Десятиліттями методика дельфінотерапії збагачувалася завдяки досягненням медицини, психології та психотерапії і нині вона може виступати цілком самостійним реабілітаційним методом. Спеціально організовані терапевтичні заняття з дельфінами (дельфінотерапія) поєднують у собі медичний та психологічний компоненти впливу, що стає можливим лише завдяки біологічній унікальності та комунікабельності цих справді прекрасних тварин. Численні медичні дослідження підтверджують, що у результаті безпосереднього контакту з дельфінами у людини відбувається позитивна стимуляція кори головного мозку, що супроводжується відповідними позитивними змінами, а саме: поліпшення роботи нервової, серцево-судинної, імунної та інших систем організму. З іншого боку доброзичливий характер дельфінів, їх унікальна «посмішка», природна комунікабельність та допитливість сприяють позитивним психологічним ефектам у дітей та дорослих, яким пощастило поспілкуватися з цими тваринами.