Дельфінотерапія

     Дельфінотерапія – це один із нетрадиційних методів лікування, який ґрунтується на спілкуванні людей із дельфінами. Цей спосіб лікування бере початок у 80-х рр. ХХ ст. Сьогодні метод активно застосовується у психотерапії для профілактики та лікування соматичних та психоневрологічних порушень. Дослідники вважають, що дельфіни є «кращими» лікарями серед тварин. Вони допомагають стабілізувати психоемоційний стан людини, зняти стрес, психологічне напруження, розвинути мовлення у дітей тощо. Дельфіни, взаємодіючи із пацієнтами, вловлюють їхній емоційний і фізичний стан. Тварини відчувають як потрібно поводитись із підопічними – спокійно плавати чи грати у веселі ігри. Як дорослі, так і діти відчувають себе упевненими та захищеними поруч із дельфінами.

  

 

 

Для резидентів України

Дельфінотерапія для дітей (тривалість сеансу 25 хвилин; повний курс 10 сеансів)

2000 грн  (вартість одного сеансу)

Дельфінотерапія для дорослих (тривалість сеансу 25 хвилин)

2000 грн

Сімейна дельфінотерапія (тривалість сеансу 25 хвилин; в сеансі може приймати участь до 4-ох осіб)

4000 грн

Для резидентів Євросоюзу, США, Канади

Дельфінотерапія для дитини/дорослого (тривалість сеансу 25 хвилин, повний курс 10 сеансів)

112 євро  (вартість одного сеансу)

Для резидентів країн СНД

Дельфінотерапія для дитини/дорослого (тривалість сеансу 25 хвилин, повний курс 10 сеансів)

2500 грн  (вартість одного сеансу)

 

 

 

 

Сімейна дельфінотерапія

Спілкування з дельфінами – це неймовірна, захоплююча та насичена емоціями подія, якою дуже хочеться поділитися з рідними та близькими. Тепер це стало можливим, завдяки розробленій фахівцями дельфінарію «Оскар» унікальній програмідельфінотерапії для всієї родини. Відтепер батьки та їх діти мають змогу спільно провести час в компанії дельфінів, разом спостерігати за ними, бавитися і плавати. У процесі заняття всі члени родини познайомляться з нашими улюбленцями, матимуть змогу погладити їх, а також дізнаються цікаві факти про життя дельфінів. Батьки та діти зможуть погратися з тваринами, послухати їх співи, потанцювати разом з ними. На згадку про незвичайну пригоду дельфіни намалюють для Вас унікальну картину. Кульмінацією заняття буде спільне плавання з дельфінами, коли батьки та діти разом відчують на собі незабутні враження від спілкування з морськими тваринами у їх природному середовищі. 

Сімейні заняття з дельфінами гарантовано подарують Вашій родині низку позитивних вражень, а також сприятимуть: 

  • налагодженню стосунків в сім’ї;
  • вирішенню сімейних конфліктів;
  • покрашенню психологічного клімату родини;
  • гармонізації відносин з дітьми;
  • розвитку взаєморозуміння між дітьми та батьками. 

    Родинні заняття в дельфінарії «Оскар» відбуваються за участю досвідчених тренерів та психологів, а також спеціально навчених дельфінів. Чекаємо на Вас!

     

Чорноморські

дельфіни

Морські

котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин 

зручне
місцерозташування 

цікаве дозвілля

Думку про те, що спілкування з дельфінами може мати лікувальний ефект, вперше було висловлено у 50-60-ті роки минулого століття. Відтоді у всьому світі дельфінотерапію почали широко застосовувати для лікування та профілактики соматичних та психоневрологічних проблем у дітей та дорослих. Десятиліттями методика дельфінотерапії збагачувалася завдяки досягненням медицини, психології та психотерапії і нині вона може виступати цілком самостійним реабілітаційним методом. Спеціально організовані терапевтичні заняття з дельфінами (дельфінотерапія) поєднують у собі медичний та психологічний компоненти впливу, що стає можливим лише завдяки біологічній унікальності та комунікабельності цих справді прекрасних тварин. Численні медичні дослідження підтверджують, що у результаті безпосереднього контакту з дельфінами у людини відбувається позитивна стимуляція кори головного мозку, що супроводжується відповідними позитивними змінами, а саме: поліпшення роботи нервової, серцево-судинної, імунної та інших систем організму. З іншого боку доброзичливий характер дельфінів, їх унікальна «посмішка», природна комунікабельність та допитливість сприяють позитивним психологічним ефектам у дітей та дорослих, яким пощастило поспілкуватися з цими тваринами.

Показаннями до дельфінотерапії є:

– затримки психічного та психо-мовленнєвого розвитку;

– дитячий церебральний параліч (ДЦП);

– ранній дитячий аутизм (РДА) та розлади аутичного спектру;

– емоційні та поведінкові розлади;

– посттравматичний стресовий розлад;

– психічні та соматичні розлади загального характеру.

 

Досвідчені фахівці-дельфінотерапевти дельфінарію «Оскар» допоможуть Вам або Вашій дитині розвинути мовні та психомоторні функції, зменшити невротичні та вегето-судинні реакції, зняти хронічний біль, розвинути соціальні навички, зменшити мимовільні рухи, спазми, полегшити перебіг психосоматичних розладів та просто організувати незабутній відпочинок і релаксацію. Варто зазначити, що з 23 травня 2016 року у вартість сеансу дельфінотерапії для дітей додатково включено послугу лікувального масажу та фітотерапію.

Проходження курсу дельфінотерапії для дітей, як правило, відбувається за наступним алгоритмом:

1. Підготовка – дельфінотерапевт знайомиться з батьками, вивчає анамнез та індивідуальні особливості дитини, формує стратегію проведення заняття.

2. Знайомство з дельфінами – дитина у супроводі фахівця перебуває на помості, де відбувається перший контакт з дельфіном.

3. Ігровий блок – розроблена програма ігор з використанням елементів арт-терапії та казкотерапії.

4. Водний блок – коли дитина готова до тіснішого контакту з дельфіном, вона може поплавати та погратися з дельфіном відповідно до своїх фізичних та комунікативних можливостей.

5. Завершення сеансу – дитина прощається з дельфіном, отримує домашнє завдання на наступний сеанс.

 

– Знайомство дитини з дельфінами бажано починати задовго до приїзду у дельфінарій. У цьому обов’язково допоможуть численні фото та відео, розповіді та казки за участю дельфінів, які не є рідкістю у наш час. Під час сеансів бажані фото- та відеофіксація спілкування дитини з дельфіном. У домашніх умовах спільний перегляд цих матеріалів підкріплює досягнуті позитивні зрушення в поведінці дитини.

x

Увага, у понеділок 28 травня

відбудеться три вистави на:

11:00, 14:00 та 17:00